המלצות לתזונה בריאה, כאשר סובלים מכאבי גב
 19/07/2015 
המלצות לתזונה בריאה, כאשר סובלים מכאבי גב
כאבי גב הם בעיה נפוצה וידועה, שמרבית האוכלוסיה סובלת ממנה, החל מצעירים ועד למבוגרים. כאבי הגב, יכולים להיגרם ממספר סיבות בהם, בעיות מפרקים, מחלות ניווניות, פגיעות הנוצרות על ידי טראומות (תאונת דרכים קשה למשל) ועוד.
על מנת להתמודד עם כאבי גב, ניתן להשתמש בתוספי תזונה שונים שעשויים להקל על הרגשת המטופל ולהפחית את הכאבים וכמו כן להשתמש במוצרי אורטופדיה כגון, חגורות גב, תומכי גב, מייצבי גב ובמידת הצורך, אף להסתייע בעזרי הליכה.
על פי מחקרים, נמצא שעצירות, עודף משקל ורעלים בגוף, עשויים עוד יותר להחריף את כאבי הגב ועל כן, לסובלים מבעיות גב, מומלץ להשתמש בתפריט תזונתי, שיסייע לתהליך ניקוי רעלים בגוף ואף יגרום תחושת הקלה בכאבי הגב.

אילו מזונות מומלצים לכם אם אתם סובלים מכאבי גב

הימנעו מאכילה מרובה. מומלץ לאכול ארוחות קטנות וקלילות, המקלות על מערכת העיכול ובאופן זה גם על הגב (היות שאם תאכלו ארוחות מרובות, יורגש עומס על מערכת העיכול שלכם וזה יגרום לתהליך שיחליש את הגב שלכם).
במידה ואתם מרגישים התקפים של כאבי גב, מומלץ שתשתו מספר כוסות מים. התייבשות מחמירה את כאבי הגב. הקפידו על כמות מים יומית מומלצת, על מנת לחזק את העצמות ותהליכים נוספים בגופכם.
חלבונים מאוד חשובים לגופינו ובעיקר כאשר סובלים מכאבי גב. על כן, הרבו באכילת דגים, מוצרי סויה, קטניות, ירקות עליים ועוד. מעבר לכך, שלבו גם אכילה של אגוזים וזרעי פשתן (להם יש אינספור יתרונות בריאותיים).
מאילו מזונות כדאי לכם להימנע במידה ואתם סובלים מכאבי גב?

הימנעו ממזונות עתירי שומן רווי וסוכר. יתרה מזאת, מומלץ גם להימנע מצריכת קפה ואלכוהול, הידועים בהחרפת דלקות בגוף. שימו לב גם לבדוק את משקלכם מדי פעם. במידה ויש לכם משקל עודף, בעיקר באזור המותניים והירכיים, הוא יכול לגרום עומס רב על הגב שלכם, מה שבסופו של דבר יביא לכאבי הגב.

דיאטה וניקוי רעלים מהגוף

לא בטוחים בתפריט התזונתי שניסיתם להתאים לעצמכם? מומלץ שתפנו לנטורופתים ומטפלים המפעילים תוכניות של ניקוי רעלים מהגוף ותזונה בריאה. כך, תוכלו להיות בטוחים שעל ידי הדרכה מתאימה שתקבלו מבעל מקצוע מנוסה בתחום, תוכלו להנות מתפריט בריא ולדעת מה כדאי לאכול וממה כדאי להימנע וגם על הדרך, תזכו להפחית משמעותית את כאבי הגב, מהם אתם סובלים. כל זאת, ללא שימוש בתרופות רפואיות, שלפעמים רק מסבות נזק לגוף.
 
 
 תפריט קטגוריות תפריט קטגוריות
אביזרים לכף הרגלאביזרים לכף הרגל
קרם לכף הרגלקרם לכף הרגל
גבס קל ויריעות סיליקוןגבס קל ויריעות סיליקון
מוצרי אנגורהמוצרי אנגורה
נעליים אורטופדיותנעליים אורטופדיות
גרביים אלסטיותגרביים אלסטיות
תומכים ליד ולמרפקתומכים ליד ולמרפק
משענות וכריות אורתופדיותמשענות וכריות אורתופדיות
בולמי זעזועים/רפידותבולמי זעזועים/רפידות
חגורות שברחגורות שבר
עזרי הליכה/מקלותעזרי הליכה/מקלות
מגני ברכיים/רצועות לברךמגני ברכיים/רצועות לברך
מגני קרסולייםמגני קרסוליים
חגורות גב וחגורות הריוןחגורות גב וחגורות הריון
מדרסיםמדרסים
קרם הידרה לכף הרגל 100מ"ל   קרם הידרה לכ...
₪70.00
רצועה למרפק Epipoint   רצועה למרפק ...
₪150.00
spacer
המלצות לתזונה בריאה, כאשר סובלים מכאבי גב
אביזרים אורטופדיים   |   יצירת קשר   |  מאמרים   |   אודות   |  סל קניות   |   תקנון אתר

 ^ חזרה  למעלה


חנות וירטואלית  Shopsystem