רוב השעות אנחנו מבלים במיטה אז לא נדאג למזרון איכותי?
 08/03/2016 
רוב השעות אנחנו מבלים במיטה אז לא נדאג למזרון איכותי?
רבות דובר על איכות המזרונים ועד כמה הם משפיעים על איכות חיינו, הרי אנו מבלים לא מעט שעות במיטה על המזרון, כך שבחירה נכונה של מזרון איכותי, תוכל להעניק לכם חווית שינה בלתי מתפשרת וגם כמובן – מזרון איכותי יוכל למנוע כאבי גב וצוואר.
רבות דובר על איכות המזרונים ועד כמה הם משפיעים על איכות חיינו, הרי אנו מבלים לא מעט שעות במיטה על המזרון, כך שבחירה נכונה של מזרון איכותי, תוכל להעניק לכם חווית שינה בלתי מתפשרת וגם כמובן – מזרון איכותי יוכל למנוע כאבי גב וצוואר. יש לא מעט מחקרים אשר מעידים כי מזרונים איכותיים יכולים למנוע בעיות שונות, אז למה לכם להתפשר על מזרון בינוני אם אפשר להשקיע קצת יותר ולקבל יותר? זכרו כי השקה במזרון איכותי, משתלמת לטווח ארוך, הרי מזרונים איכותיים, יכולים להחזיק לכם ל -10 שנים ואף יותר, בעוד מזרונים פחות איכותיים, יחזיקו לכם לכל היותר 4-5 שנים ולאחר מכן הם עלולים לשקוע ולאבד מאיכותם.

מה מזרון איכותי?

איכות המזרון נמדדת על פי השכבות ממנו הוא עשוי. כמובן שישנם חומרים רבים אשר מרכיבים את המזרונים, אם זה שכבות לאטקס קפיצים, ריפוד איכותי, שכבת פינוק, גימור מדויק ואיכותי ועוד. כאמור, בבחירת המזרון חשוב לבחור מזרונים אשר אותם מייצרים חברות מוכרות ולא חברות המציעות מזרונים "זולים" במחירים נמוכים מהשוק, כך תוכלו לזכות בחוויית שינה איכותית וגם ליהנות מהמזרון לאורך שנים רבות. דבר נוסף, תוכלו לגשת לחנויות המציעות מזרונים ולברר אודות החומרים מהם עשויים המזרון וכמובן להישכב עליו ולבדוק עד כמה הוא נוח לכם.

כיצד תוכלו לשמור על המזרון לאורך שנים רבות?

על מנת לשמור על מזרון לאורך שנים רבות וליהנות ממנו לפחות – 10 שנים כפי שכל היצרנים מבטיחים, ראשית עליכם לרכוש מגן מזרון, אשר יגן עליו מפני חדירת נוזלים, אבק וחיידקים שונים, כך תוכלו לכבס כל תקופה מסוימת את המזרון ולשמור עליו לאורך שנים רבות. מעבר לכך, מומלץ כל כמה חודשים לשאוב אבק על ידי שואב אבק מהמזרון, כך שהאבק שהתרכז בתוך המזרונים יסולק מהמזרון לתמיד. בנוסף, מומלץ גם לאוורר את המזרון כל תקופה מסוימת ולתת לו "לנשום". פעולות אלו יחד עם בחירה מוצלחת, יישמרו לכם על המזרון לאורך שנים רבות.
 
 
 תפריט קטגוריות תפריט קטגוריות
אביזרים לכף הרגלאביזרים לכף הרגל
קרם לכף הרגלקרם לכף הרגל
גבס קל ויריעות סיליקוןגבס קל ויריעות סיליקון
מוצרי אנגורהמוצרי אנגורה
נעליים אורטופדיותנעליים אורטופדיות
גרביים אלסטיותגרביים אלסטיות
תומכים ליד ולמרפקתומכים ליד ולמרפק
משענות וכריות אורתופדיותמשענות וכריות אורתופדיות
בולמי זעזועים/רפידותבולמי זעזועים/רפידות
חגורות שברחגורות שבר
עזרי הליכה/מקלותעזרי הליכה/מקלות
מגני ברכיים/רצועות לברךמגני ברכיים/רצועות לברך
מגני קרסולייםמגני קרסוליים
חגורות גב וחגורות הריוןחגורות גב וחגורות הריון
מדרסיםמדרסים
רצועה למרפק Epipoint   רצועה למרפק ...
₪150.00
קרם הידרה לכף הרגל 100מ"ל   קרם הידרה לכ...
₪70.00
spacer
רוב השעות אנחנו מבלים במיטה אז לא נדאג למזרון איכותי?
אביזרים אורטופדיים   |   יצירת קשר   |  מאמרים   |   אודות   |  סל קניות   |   תקנון אתר

 ^ חזרה  למעלה


חנות וירטואלית  Shopsystem