תוספי תזונה להקלה על בעיות גב ובעיות אורטופדיות
 14/03/2016 
תוספי תזונה להקלה על בעיות גב ובעיות אורטופדיות
אצל מבוגרים, בעיות הגב, באות לידי ביטוי במפרקים ודלקת מפרקים ניוונית, נחשבת לאחת המחלות השכיחות ביותר בקרב גילאי 65 ומעלה.
מבין הבעיות הרפואיות השכיחות ביותר, נמצא את כאבי הגב והמפרקים. אלו עשויות לנבוע מסיבות פיזילוגיות שונות או ממצב של חוסר איזון בשלד ובמפרק עצמו. בשנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר מקרים של פריצות דיסק ובעיות גב, גם בקרב צעירים מעל גיל 35 ולא רק אצל מבוגרים. אלו נגרמים בדרך כלל כתוצאה מתאונה, סחיבת משאות כבדים, עבודה בסבלות ועוד. יחד עם זאת, נצפו גם המון מקרים בהם צעירים חוו פריצות דיסק, ללא שום סיבה או גורם משפיע.

אצל מבוגרים, בעיות הגב, באות לידי ביטוי במפרקים ודלקת מפרקים ניוונית, נחשבת לאחת המחלות השכיחות ביותר בקרב גילאי 65 ומעלה. כאבי המפרקים מגבילים את הסובלים מהם, בפעולות יומיומיות כגון, הליכה למרחקים גדולים, עליה וירידה במדרגות ואף נצפים במצב בו רוצים לקום ולעמוד (ממצב נוכחי של ישיבה).

אחד מין הפתרונות השכיחים לבעיית המפרקים, הוא שימוש בתוסף התזונה, מגה גלופלקס, המכיל את החומרים הפעילים גלוקוזאמין וכונדרואיטין ופעילותו הרפואית מתבטאת בהפחתת הדלקת שיש במפרק והפחתת קצב שחיקת הסחוס. כמובן לפני כל נטילת תוסף תזונה ובמידה והינכם סובלים ממחלות כרוניות ונוטלים תרופות מרשם, יש להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם.

איך להתמודד עם כאבי גב? אם אתם סובלים מכאבי גב כרוניים ונבדקתם על ידי רופאים מומחים ואמרו לכם שאין משהו לעשות על מנת לפתור ולהעלים לחלוטין את כאבי הגב, אז לפחות תנסו להקל עליהם ולא להחריפם עם תזונה נכונה ותהליכי ניקוי רעלים מהגוף.

כך למשל, מומלץ שתצרכו מזונות קלילים ולא תאכלו ארוחות מרובות, היות שאלו מכבידות על מערכת העיכול ועשויות להשפיע על הגב ולהחליש אותו. מעבר לכך, הרבו באכילת מזונות עשירים בסיבים תזונתיים ובחומצות שומניות (כגון דגים, שעשירים באומגה 3). מעבר לכך, נסו להימנע עד כמה שניתן ממוצרים המכילים קפאין ואלכוהול, הידועים בהחרפת דלקות (כך שאם אתם סובלים מכאבי גב, שנגרמו מדלקת פנימית שהתפתחה, מומלץ שלא לצרוך אותם).
מלבד תזונה תוכלו גם לרכוש לכם אביזרים שיקלו לכם על כאבי הגב, כגון תומכי גב וחגורות גב שונות. בדקו את מחירם בטרם הרכישה ורכשו אותם אך ורק מחנות המתמחה במכירת מוצרים אורטופדיים והתייעצו עם המוכרים בחנות, כך שיתאימו לכם את המוצר הנכון עבורכם.

עם שילוב נכון של תוספי תזונה, תפריט תזונתי ואביזרים אורטופדיים מתאימים, תוכלו להחזיר לעצמכם את איכות חייכם ולהרגיש הקלה משמעותית בכאבי הגב ובעיות המפרקים.
 
 
 תפריט קטגוריות תפריט קטגוריות
אביזרים לכף הרגלאביזרים לכף הרגל
קרם לכף הרגלקרם לכף הרגל
גבס קל ויריעות סיליקוןגבס קל ויריעות סיליקון
מוצרי אנגורהמוצרי אנגורה
נעליים אורטופדיותנעליים אורטופדיות
גרביים אלסטיותגרביים אלסטיות
תומכים ליד ולמרפקתומכים ליד ולמרפק
משענות וכריות אורתופדיותמשענות וכריות אורתופדיות
בולמי זעזועים/רפידותבולמי זעזועים/רפידות
חגורות שברחגורות שבר
עזרי הליכה/מקלותעזרי הליכה/מקלות
מגני ברכיים/רצועות לברךמגני ברכיים/רצועות לברך
מגני קרסולייםמגני קרסוליים
חגורות גב וחגורות הריוןחגורות גב וחגורות הריון
מדרסיםמדרסים
רצועה למרפק Epipoint   רצועה למרפק ...
₪150.00
קרם הידרה לכף הרגל 100מ"ל   קרם הידרה לכ...
₪70.00
spacer
תוספי תזונה להקלה על בעיות גב ובעיות אורטופדיות
אביזרים אורטופדיים   |   יצירת קשר   |  מאמרים   |   אודות   |  סל קניות   |   תקנון אתר

 ^ חזרה  למעלה


חנות וירטואלית  Shopsystem