5 מוצרים שתוכלו לרכוש בחנות אורטופדיה
 13/06/2016 
5 מוצרים שתוכלו לרכוש בחנות אורטופדיה
אז הגעתם לחנות אורטופדיה על מנת לרכוש את הגרב האלסטית שהמליצו לכם או איזה מוצר שהרופא נתן לכם, אבל בחנות אורטופדיה תוכלו למצוא מוצרים נוספים שיוכלו להקל עליכם את החיים ומומלצים מאד.
1. כריות שינה מיוחדות – בחנויות אורטופדיה תוכלו למצוא מגוון רחב של כריות שינה אורטופדיות שיקלו עליכם את השינה, זה לא סוד ששינה טובה הינה מתכון לאורח חיים בריא ותקין, לכן מאד מומלץ להשקיע בכריות אורטופדיות מיוחדות שיקלו על השינה שלכם וישמרו על הצוואר והגב, הכריות האורטופדיות מעניקות תמיכה בשכיבה לראש, לצוואר ולעמוד השידרה ומאפשרת שכיבה נכונה וחלוקת העומס על הגוף, מה שבעקיפין תורם לכל הגוף.
2.כריות חימום – לכל אחד זה קרה, קמנו בבוקר עם גב או צוואר תפוס בגלל שישנו כל הלילה עם המאוורר או המזגן, לטיפול מהיר בבעיה יש צורך בכרית חימום איכותית שתחמם את האזור התפוס ותקל על הכאבים, בחנויות אורטופדיה ניתן למצוא כריות כאלו בעלי ג'ל רפואי שיתנו אפשרות נוספת מעבר לחימום עצמו.
3.מושבים אורטופדיים – בין אם אתם עובדים שעות במשרד או בנסיעות ארוכות במכונית, יש דרך להקל על הגב שלכם ולעזור לו לעבור את השעות הארוכות הללו באמצעות מושבים אורטופדיים מיוחדים, באמצעות ישיבה נכונה על מושב אורטופדי נפתרים לא מעט בעיות רפואיות שקשורות לגב שלנו, המושבים הללו מומלצים לכל גיל ובכל תחום עבודה.
4.חיתולים למבוגרים – אחת מהבעיות שמגיעים לגיל הזקנה הינה שליטה על הסוגרים, זקנים רבים מוצאים את עצמם בסיטואציה לא נעימה בה הם כבר לא יכולים להתאפק ולשלוט על מתן הצרכים שלהם, בשל כך נוצרו חיתולים למבוגרים אשר יכולים לתת להם את האפשרות להמשיך כרגיל ללא צורך במבוכה של לעשות את הצרכים בתחתונים.
5.אמבט ג'אקוזי לרגליים – אין כמו לבוא אחרי יום עבודה ארוך וקשה ולהכניס את הרגליים לתוך אמבט ג'אקוזי מפנק ומרגיע, כפות הרגליים שלנו מאד רגישות לכל העומס היום יומי שלנו, אנשים רבים לא מבינים את החשיבות של טיפול בכפות הרגליים, מחלות רבות מתחילות דווקא משם, באמצעות טיפול מרגיע ומפנק, תטפלו בזרימת הדם ברגליים וגם תקלו על הגוף שלכם ותרגיעו אותו להמשך הערב.
כמובן שניתן להשתמש באמבט גם בבוקר או בצהריים.

כאמור אלו ההמלצות שלנו על מוצרים נוספים שניתן למצוא ב חנות אורטופדיה זו , מוצרים שיעזרו לכם ביום יום ויתנו לגוף שלכם מענה וטיפול אורטופדי ראשוני במידת הצורך.
 
 
 תפריט קטגוריות תפריט קטגוריות
אביזרים לכף הרגלאביזרים לכף הרגל
קרם לכף הרגלקרם לכף הרגל
גבס קל ויריעות סיליקוןגבס קל ויריעות סיליקון
מוצרי אנגורהמוצרי אנגורה
נעליים אורטופדיותנעליים אורטופדיות
גרביים אלסטיותגרביים אלסטיות
תומכים ליד ולמרפקתומכים ליד ולמרפק
משענות וכריות אורתופדיותמשענות וכריות אורתופדיות
בולמי זעזועים/רפידותבולמי זעזועים/רפידות
חגורות שברחגורות שבר
עזרי הליכה/מקלותעזרי הליכה/מקלות
מגני ברכיים/רצועות לברךמגני ברכיים/רצועות לברך
מגני קרסולייםמגני קרסוליים
חגורות גב וחגורות הריוןחגורות גב וחגורות הריון
מדרסיםמדרסים
קרם הידרה לכף הרגל 100מ"ל   קרם הידרה לכ...
₪70.00
רצועה למרפק Epipoint   רצועה למרפק ...
₪150.00
spacer
5 מוצרים שתוכלו לרכוש בחנות אורטופדיה
אביזרים אורטופדיים   |   יצירת קשר   |  מאמרים   |   אודות   |  סל קניות   |   תקנון אתר

 ^ חזרה  למעלה


חנות וירטואלית  Shopsystem